Prerës bari i kontrolluar me radio me rrota (SSW800-150)

$2,400.00

Dollari amerikan FOB Qingdao, Kinë
Prerëse bari me rrota me telekomandë me motor Loncin 15Hp

Pse SuperShine Robot?

  • Kontrolloni Markën Fabrika origjinale, cilesia e garantuar.
  • Kontrolloni Markën Çmimi më i mirë me shumicë për porosinë me shumicë në Kinë
  • Kontrolloni Markën Shitës me shumicë furnizues i besueshëm i fabrikës së prodhuesit

Përshkrim

Karakteristika:
1) Siguria
Kositësit e barit me telekomandë shmangin vendosjen e stafit në situata të pasigurta për kositje dhe larg nga gjarpërinjtë, merimangat, insektet, etj.
2) Efikasitet i lartë
Shpejtësia e udhëtimit deri në 6 km/h. Kositësja e lëndinës me telekomandë është 16 herë më efikase se prerja me dorë.
3) Lehtë për t'u përdorur
Një fillim kyç elektrik dhe rregulloni lartësinë e prerjes shpejt dhe lehtë me telekomandë.
4) Lehtë për tu mirëmbajtur
Kositësja robotike e barit ka një jetëgjatësi të gjatë produktive, kosto të ulët mirëmbajtjeje dhe pjesët e saj zëvendësohen lehtësisht, sipas nevojës dhe kur kërkohet.
5) Lehtë për t'u transportuar dhe ruajtur
Peshon vetëm 230 kg. Me bateri rezervë, mund të lëvizë kositësin pa ndezur motorin me benzinë.
6) Gama e gjerë e aplikacioneve
Përdoret gjerësisht në lëndinat e vilave, fushat e futbollit, shpatet malore, komunitetet, serrat pemishte dhe kopshte.

Specifikim:
Modeli: SSW800-150
Gjerësia e prerjes: 800 mm
Shpejtësia e ecjes: 0-6 km/h
Shkalla e punës: 0-50°
Lartësia e rregullueshme e prerjes: 10~180 mm
Minimumi i pastrimit nga toka: 20 mm
Diapazoni i telekomandës: 200m

Motor
Lloji i karburantit: Benzine
Marka: Loncin
Fuqia / Emisioni: 15Hp / 452cc
Lloji i motorit: me një cilindër, me katër goditje
Metoda e nisjes: Nisja elektrike
Standardi i emetimit: Euro 5
Rezervuari i karburantit: 10 litra
Koha e punës: 6 orë

Motor në këmbë
Lloji i motorit: Tërheqje elektrike pa furçë
Tensioni / Fuqia: 24V / 1000W

Dinamo: 24V 2500W
Bateria: 24V 40Ah

Madhësia e makinës: 1070 x 1170 x 630 mm
Madhësia e paketës: 1170 x 1270 x 930mm
Pesha e makinës: 230 kg

Video:

Informacion shtesë

peshë 230 kg
përmasat 117 × × 127 93 cm
Model

SSW800-150

Markë

SUPERSHINE

material

Çeliku dhe goma

Model

Telekomandë

Ngjyra

Mund të personalizohet

Motor benzine

Loncin 15 kf

Gjerësia e Prerjes

800mm

Lartësia e rregullueshme e prerjes

Po, me telekomandë.

Vetë Karikimi

Po