Kositës furçash me telekomandë zvarritëse (SSC550-90)

$1,600.00

Dollari amerikan FOB Qingdao, Kinë
Kositës furçash me telekomandë gome me motor Loncin 9Hp

Pse SuperShine Robot?

  • Kontrolloni Markën Fabrika origjinale, cilesia e garantuar.
  • Kontrolloni Markën Çmimi më i mirë me shumicë për porosinë me shumicë në Kinë
  • Kontrolloni Markën Shitës me shumicë furnizues i besueshëm i fabrikës së prodhuesit

Përshkrim

Karakteristika:
1) Siguria
Kositësit e barit me telekomandë shmangin vendosjen e stafit në situata të pasigurta për kositje dhe larg nga gjarpërinjtë, merimangat, insektet, etj.
2) Efikasitet i lartë
Shpejtësia e udhëtimit deri në 6 km/h. Kositësja e lëndinës me telekomandë është 16 herë më efikase se prerja me dorë.
3) Lehtë për t'u përdorur
Një fillim kyç elektrik dhe rregulloni lartësinë e prerjes shpejt dhe lehtë me telekomandë.
4) Lehtë për tu mirëmbajtur
Kositësja robotike e barit ka një jetëgjatësi të gjatë produktive, kosto të ulët mirëmbajtjeje dhe pjesët e saj zëvendësohen lehtësisht, sipas nevojës dhe kur kërkohet.
5) Lehtë për t'u transportuar dhe ruajtur
Peshon vetëm 150 kg. Me bateri rezervë, mund të lëvizë kositësin pa ndezur motorin me benzinë.
6) Gama e gjerë e aplikacioneve
Përdoret gjerësisht në lëndinat e vilave, fushat e futbollit, shpatet malore, komunitetet, serrat pemishte dhe kopshte.

Specifikim:
Modeli: SSC550-90
Gjerësia e prerjes: 550 mm
Shpejtësia e ecjes: 0-6 km/h
Shkalla e punës: 0-40°
Lartësia e rregullueshme e prerjes: 10~150 mm
Minimumi i pastrimit nga toka: 20 mm
Diapazoni i telekomandës: 200m

Motor
Lloji i karburantit: Benzine
Marka: Loncin
Fuqia / Emisioni: 9Hp / 224cc
Lloji i motorit: me një cilindër, me katër goditje
Metoda e nisjes: Nisja elektrike
Standardi i emetimit: Euro 5
Rezervuari i karburantit: 2 litra
Koha e punës: 2 orë

Motor në këmbë
Lloji i motorit: Tërheqje elektrike me furçë
Tensioni / Fuqia: 12V / 1000W

Dinamo: 12V 1500W
Bateria: 12V 12Ah

Madhësia e makinës: 930 x 860 x 580 mm
Madhësia e Paketës: 1060x960x810mm
Pesha e makinës: 150 kg

Video:

Informacion shtesë

peshë 150 kg
përmasat 106 × × 96 81 cm
Model

SSC550-90

Markë

SUPERSHINE

material

Çeliku dhe goma

Model

Telekomandë

Ngjyra

Mund të personalizohet

Motor benzine

Loncin 9 kf

Gjerësia e Prerjes

550mm

Lartësia e rregullueshme e prerjes

Po, me telekomandë.

Vetë Karikimi

Po