RRETH

Rreth nesh

SHANDONG SUPERSHINE ROBOT CO., LTD.
Kositës lëndinë me telekomandë, furnizues me shumicë i fabrikës së Kinës

SUPERSHINE ROBOT është një prodhues profesional i makinerive inteligjente në Kinë, i vendosur në Weifang City, Provinca Shandong, Kinë. Weifang City ka një bazë të fortë industriale dhe një industri shumë të zhvilluar të prodhimit të makinerive. Në qytet janë prodhuesi me famë botërore i motorëve Weichai Power dhe prodhuesi i ngarkuesve me rrota SEM, një degë tërësisht në pronësi të Caterpillar Inc.

Dy themeluesit e kompanisë janë thellësisht të përfshirë në fushat përkatëse, me 15 vjet përvojë në prodhimin e makinerive të ndërtimit, 7 vjet përvojë në prodhimin dhe eksportin e dronëve bujqësore dhe 20 vjet përvojë në biznesin e tregtisë së jashtme.

SUPERSHINE ROBOT përqendrohuni në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive inteligjente me telekomandë dhe pilote automatike, të tilla si kositësja e barit me telekomandë, prerësja automatike e barërave të këqija, kompletet e shasisë së robotëve me telekomandë me telekomandë, platforma robotike autonome e gjurmuar me vrapim, etj. Produktet miratojnë pajisjen më të avancuar me valë në botë Teknologjia e telekomandës, teknologjia inteligjente e kontrollit autonom dhe teknologjia italiane e kositjes.

Kositëset e barit me telekomandë janë produktet tona kryesore aktuale, të përdorura gjerësisht në kositjen e lëndinës, prerjen e barërave të këqija dhe prerjen e shkurreve, të përshtatshme për pjerrësi, pjerrësi të madhe, djerrinë, buzë rrugës, pjerrët e lumit, pemishte, barërat e këqija në terren, lëndinat e vilave, fusha futbolli, kopshte, etj. Ne mund të prodhojmë afërsisht 1000 kositëse bari me telekomandë në muaj. Makineritë i nënshtrohen 100% testeve të brendshme dhe në terren për t'u siguruar që ato janë të kualifikuara dhe të gatshme për t'u përdorur përpara dorëzimit.

Ne ofrojmë teknikë profesionistë të cilët mund të ofrojnë trajnime online dhe në terren falas. Pjesët tona janë të dizajnuara modulare, gjë që i bën kositësit të lehtë për t'u mirëmbajtur.

Ne ofrojmë gjithashtu mbështetje profesionale inxhinierike, një ekip shitjesh me efikasitet të lartë dhe çmime konkurruese superiore që mund të mbështesin kohën e shpejtë të përgjigjes dhe udhëzimet teknike një-në-një.

Misioni ynë është të bëjmë makineritë inteligjente më të dëshirueshme në treg. Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje.

Produkte eko-miqësore

Prodhues profesional i kositësit të barit me telekomandë

01

Ekipi profesional i kërkimit dhe zhvillimit

Ne kemi një ekip profesional R&D, zhvillojmë vazhdimisht produkte të reja me përmbajtje të lartë teknike dhe gjithashtu mund të zhvillojmë produkte të personalizuara që plotësojnë nevojat e veçanta të klientëve.

02

Integrimi i industrisë dhe tregtisë

Ne jemi një fabrikë e fuqishme me një ekip punëtorësh me pesëmbëdhjetë vjet përvojë prodhimi, një ekip profesional të inspektimit të cilësisë, sigurimin e cilësisë dhe një ekip shërbimi pas shitjes me vetëdije të madhe shërbimi.

03

Avantazh i madh çmimi

Krahasuar me produkte të ngjashme në tregjet evropiane dhe amerikane, ne kemi një avantazh të madh çmimi dhe cilësi të garantuar të produktit, duke ju lejuar të shpenzoni më pak para dhe të shijoni të njëjtat ose edhe më të mira kositëse bari.

na pse

Partneri juaj i besueshëm

Fabrika origjinale
DORËZIM I SHPEJTË
cilësi e garantuar