Kositës bari me telekomandë të prodhuar nga Kina me çmim të ulët për shitje, furça prerëse pa tela më e mirë kineze

Furça prerëse pa tela përdor teknologjinë italiane dhe përdor një motor katër-kohësh me fuqi të linjës së parë, i cili ka konsum të ulët energjie dhe mund të ecë lirshëm në shpatet e kodrave.

fabrika e shitjeve direkte të furçave pa tela në Kinë

SUPERSHINE ROBOT, një prodhues profesionist i makinerive inteligjente, fokusohet në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive inteligjente të telekomandës dhe pilotave automatike, të tilla si kositësja e barit me telekomandë, prerësja automatike e barërave të këqija, kompletet e shasisë së robotëve me telekomandë pa tel, platforma autonome robotike e gjurmuar, etj.

  • Robot kositës lëndinë e prodhuar nga Kina me telekomandë me çmim të ulët për shitje, kositësja më e mirë robotike kineze me pjerrësi
  • Kositës bari me telekomandë të prodhuar nga Kina me çmim të ulët për shitje, furça prerëse pa tela më e mirë kineze
  • Kositëse pjerrësi me telekomandë të prodhuar nga Kina me çmim të ulët për shitje, robot kositës lëndinë më të mirë kinez për kodra
  • Kina prodhoi kositës bari me radio me çmim të ulët për shitje, furça prerëse më e mirë kineze me telekomandë
  • Kositës furçash me telekomandë të prodhuar nga Kina me çmim të ulët për shitje, furça prerëse më e mirë kineze me telekomandë

Kositësja robotike e barit mund të përfundojë punën e kositjes së barërave të këqija në mënyrë të pavarur, pa kontroll dhe funksionim të drejtpërdrejtë të njeriut, dhe ka zhurmë të ulët, pamje të hollë dhe të bukur dhe me funksionim të thjeshtë dhe efikasitet të lartë pune.

Shitet kositës bari me telekomandë me çmim të ulët të përballueshëm

  • Dritat LED janë instaluar për të lehtësuar punën e natës.
  • Dizajni i zgjeruar i rezervuarit të karburantit përmirëson kohën e funksionimit.
  • Motori me benzinë ​​ka kuaj-fuqi të lartë dhe fuqi të mjaftueshme.
  • Madhësi e vogël, strukturë kompakte, trup i ulët, funksionim fleksibël, transport i lirë.
  • Mbetjet e grimcuara të barit mund të shndërrohen në një mbulesë shumë të mirë, të përhapur në sipërfaqen e tokës për të ndihmuar në ruajtjen e lagështirës dhe pengimin e barërave të këqija; dhe mund ta mbajë tokën të freskët dhe të përmirësojë pjellorinë e tokës, në përputhje me kërkesat e bujqësisë moderne.
ModelSSC550-75SSC550-90SSC800-150SSW550-70SSW800-150
Driving Metodaservilservilservilme rrotame rrota
Motori / FuqiaYamaha 7.5 kuaj fuqiLoncin 9 kfLoncin 15 kfLoncin 7 kfLoncin 15 kf
Gjerësia e Prerjes550mm550mm800mm550mm800mm
Lartësia e rregullueshme e prerjesPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me dorëPo, me telekomandë
Vetë KarikimiPoPoPojoPo
dimension1060 x 960 x 810mm1060 x 960 x 810mm1170 * 1270 * 910mm1120 x 920 x 650mm1170 * 1270 * 930mm
peshë135kg150kg240kg100kg230kg

Ne jemi prodhues të kositësve me telekomandë. Ne mund të prodhojmë afërsisht 1000 kositëse bari me telekomandë në muaj. Makineritë i nënshtrohen 100% testeve të brendshme dhe në terren për t'u siguruar që ato janë të kualifikuara dhe të gatshme për t'u përdorur përpara dorëzimit.

Pyetjet e shpeshta

Pyetje: Jeni Prodhues apo Tregtar?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues kinez i makinerive të kopshtit dhe makinerive të ndërtimit. Në fakt, ne prodhojmë shumicën e pjesëve në fabrikën tonë për kontroll më të mirë të kostos dhe cilësisë.

Pyetje: Po për kohën tuaj të dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 15 ditë pasi të keni marrë paradhënien tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë tuaj. Ndonjëherë kemi disa në magazinë.

Pyetje: Cili është MOQ juaj i kositësit të lëndinës?
Përgjigje: MOQ është 1 njësi. Më shumë se 100 njësi porosi janë në dispozicion. Përveç kësaj, ne jemi në kërkim të tregtarëve dhe agjentëve në të gjithë fjalën. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Cilat kushte pagese mund të pranoni?
Përgjigje: 30% T/T (transferim bankar) paraprakisht, dhe bilanc përpara dërgesës.

Pyetje: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: Para se të merrnim porosinë e parë, ju lutemi të përballoni koston e mostrës dhe tarifën e shprehur. Ne nuk ofrojmë mostër falas.

Pyetje: Koha e mostrës?
Përgjigje: Brenda 7 ditëve.

Ne jemi në kërkim të agjentëve, shpërndarësve dhe tregtarëve të kositësve me telekomandë në të gjithë botën. Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje.

Posts ngjashme