Shitet makineri prerëse bari i prodhuar nga Kina me çmim të ulët, kositësja më e mirë robotike e barit për kodra

Kositësja jonë robotike e barit e përshtatshme për skenarë të ndryshëm, si kopsht ekologjik, park ekologjik, argjinaturë, fermë, barërat e këqija në fushë, fushë futbolli, pyll, fermë pyjore, oborr i përparmë, lëndinë kopshti, etj. Funksionimi me një dorë është i disponueshëm kur jeni ulur . Dhe paneli i kontrollit është i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur.

Robot kositës lëndinë me shitje direkte në fabrikë në Kinë

SUPERSHINE ROBOT, një prodhues profesionist i makinerive inteligjente, fokusohet në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive inteligjente të telekomandës dhe pilotave automatike, të tilla si kositësja e barit me telekomandë, prerësja automatike e barërave të këqija, kompletet e shasisë së robotëve me telekomandë pa tel, platforma autonome robotike e gjurmuar, etj.

  • Kositëse pjerrësi me telekomandë të prodhuar nga Kina me çmim të ulët për shitje, kositësja më e mirë kineze e furçave për shpatet
  • Kositëse me telekomandë të prodhuar nga Kina në shina me çmim të ulët për shitje, telekomanda më e mirë kineze e kositësit me telekomandë
  • Shitet makineri prerëse bari i prodhuar nga Kina me çmim të ulët, kositësja më e mirë robotike e barit për kodra
  • Kositëse robotike pa tel me çmim të ulët për shitje, makinë prerëse më e mirë kineze për bar
  • Kositëse robotike me valë të prodhuara nga Kina me çmim të ulët për shitje, prerësi më i mirë kinez për barërat e këqija

Kositësja e lëndinës me telekomandë mund të përdoret nga distanca për të zvogëluar intensitetin e punës së punëtorëve dhe dëmtimin e shkaktuar nga zhurma dhe dridhjet, gjë që zgjidh kohën dhe përpjekjen e kositjes manuale dhe ekspozimit në diell, njerëzit mund të ulen në shtëpi për të përfunduar punën.

Shitet makineri prerese bari me cmim te volitshem

  • Motori me benzinë ​​i miratuar nga EPA, standardi i emetimeve Euro 5.
  • E pajisur me dinamo, mund te karikohet gjate punes.
  • Rrathë 360 gradë në vend, kthim dhe kositje përpara dhe prapa.
  • Shasia mund të rregullohet lart e poshtë në 1-15cm ose 1-18cm, e lirë për të zgjedhur hapësirën e duhur të kositjes.
  • Përdoret gjerësisht në lëndinat e vilave, fushat e futbollit, shpatet malore, komunitetet, serrat pemishte dhe kopshte.
ModelSSC550-75SSC550-90SSC800-150SSW550-70SSW800-150
Driving Metodaservilservilservilme rrotame rrota
Motori / FuqiaYamaha 7.5 kuaj fuqiLoncin 9 kfLoncin 15 kfLoncin 7 kfLoncin 15 kf
Gjerësia e Prerjes550mm550mm800mm550mm800mm
Lartësia e rregullueshme e prerjesPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me dorëPo, me telekomandë
Vetë KarikimiPoPoPojoPo
dimension1060 x 960 x 810mm1060 x 960 x 810mm1170 * 1270 * 910mm1120 x 920 x 650mm1170 * 1270 * 930mm
peshë135kg150kg240kg100kg230kg

Produktet tona aktuale përfshijnë: Kositës për lëndinë me telekomandë, Kositës furçash me telekomandë me zvarritës, Kositës me pjerrësi me telekomandë gome, Robot kositës me kontroll me radio dhe Prerës bari me radio me rrota të kontrolluara.

Pyetjet e shpeshta

Pyetje: Jeni Prodhues apo Tregtar?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues kinez i makinerive të kopshtit dhe makinerive të ndërtimit. Në fakt, ne prodhojmë shumicën e pjesëve në fabrikën tonë për kontroll më të mirë të kostos dhe cilësisë.

Pyetje: Cila është politika juaj e garancisë?
Përgjigje: Ne mund të ofrojmë një vit garanci ose 2000 orë për makinat tona. Ne do të ofrojmë pjesë falas brenda garancisë. Ne mund të ofrojmë shërbimin e internetit ose thirrjeve në çdo kohë.

Pyetje: Cili është MOQ juaj i kositësit të lëndinës?
Përgjigje: MOQ është 1 njësi. Më shumë se 100 njësi porosi janë në dispozicion. Përveç kësaj, ne jemi në kërkim të tregtarëve dhe agjentëve në të gjithë fjalën. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Cilat kushte pagese mund të pranoni?
Përgjigje: 30% T/T (transferim bankar) paraprakisht, dhe bilanc përpara dërgesës.

Pyetje: Si mund të marr një mostër?
Përgjigje: Para se të merrnim porosinë e parë, ju lutemi të përballoni koston e mostrës dhe tarifën e shprehur. Ne nuk ofrojmë mostër falas.

Pyetje: Koha e mostrës?
Përgjigje: Brenda 7 ditëve.

Ne jemi në kërkim të agjentëve, shpërndarësve dhe tregtarëve të kositësve me telekomandë në të gjithë botën. Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje.

Posts ngjashme