Kositës me zvarritës gome në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online

Gjerësia e pistës është 15 cm, aftësia e ngjitjes është e fortë, dhe pjerrësia maksimale mund të arrijë 50 gradë, gjë që e bën manovrimin më fleksibël dhe kositjen më të qëndrueshme. Mund të instalohet një spërkatës, mund të instalohet një raft transporti dhe mund të shtyhet një dëborë.

Fabrika e shitjeve direkte kositëse gome me zvarritës në Kinë

SUPERSHINE ROBOT, një prodhues profesionist i makinerive inteligjente në Kinë, fokusohet në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive inteligjente me telekomandë dhe pilot automatik, të tilla si kositësja e lëndinës me telekomandë, prerësja automatike e barërave të këqija, kompletet e shasisë së robotëve me telekomandë me telekomandë, platforma robotike autonome e gjurmuar, etj. .

  • Kositës robotik lëndinë në Kinë për kodra me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Kositës robotik me telekomandë kineze me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Kositës robotik në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Kositës me zvarritës gome në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Gjurmët e gomës kineze për kositëse bari me çmimin më të mirë për shitje blej online

Produktet tona aktuale përfshijnë: Kositës për lëndinë me telekomandë, Kositës furçash me telekomandë me zvarritës, Kositës me pjerrësi me telekomandë gome, Robot kositës me kontroll me radio dhe Prerës bari me radio me rrota të kontrolluara. Ne mund të prodhojmë afërsisht 1000 njësi kositëse me telekomandë në muaj. Makineritë i nënshtrohen 100% testeve të brendshme dhe në terren për t'u siguruar që ato janë të kualifikuara dhe të gatshme për t'u përdorur përpara dorëzimit.

Shitet kositës me zvarritës gome me çmim të ulët të përballueshëm

  • Motori me benzinë ​​i miratuar nga EPA, standardi i emetimeve Euro 5.
  • Motori i fuqishëm elektrik me tërheqje siguron që kositësja e lëndinës të udhëtojë shpejt.
  • E pajisur me dinamo, mund te karikohet gjate punes.
  • Italia importoi thika kositëse të tendës, të forta dhe të qëndrueshme. Pjesët e këmbimit janë të lira.
  • Sistemi inteligjent i kontrollit, me vetë-mbrojtje, mund të përdoret për një kohë të gjatë.
ModelSSC550-75SSC550-90SSC800-150SSW550-70SSW800-150
Driving Metodaservilservilservilme rrotame rrota
Motori / FuqiaYamaha 7.5 kuaj fuqiLoncin 9 kfLoncin 15 kfLoncin 7 kfLoncin 15 kf
Gjerësia e Prerjes550mm550mm800mm550mm800mm
Lartësia e rregullueshme e prerjesPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me dorëPo, me telekomandë
Vetë KarikimiPoPoPojoPo
dimension1060x960x810mm1060x960x810mm1170x1270x910mm1120x920x650mm1170x1270x930mm
peshë135kg150kg240kg100kg230kg

Krahasuar me produkte të ngjashme në tregjet evropiane dhe amerikane, ne kemi një avantazh të madh çmimi dhe cilësi të garantuar të produktit, duke ju lejuar të shpenzoni më pak para dhe të shijoni të njëjtat ose edhe më të mira kositëse bari.

Pyetjet e shpeshta

Pyetje: Jeni Prodhues apo Tregtar?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues kinez i makinerive të kopshtit dhe makinerive të ndërtimit. Në fakt, ne prodhojmë shumicën e pjesëve në fabrikën tonë për kontroll më të mirë të kostos dhe cilësisë.

Pyetje: Si të garantoni cilësinë e produkteve tuaja?
A: 1) Zbulim i rreptë gjatë prodhimit.
2) Inspektimi 100% i produkteve para dërgesës dhe paketimi i paprekur i produktit i siguruar.

Pyetje: Cili është MOQ juaj i kositësit të lëndinës?
Përgjigje: MOQ është 1 njësi. Më shumë se 100 njësi porosi janë në dispozicion. Përveç kësaj, ne jemi në kërkim të tregtarëve dhe agjentëve në të gjithë fjalën. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Cilat kushte pagese mund të pranoni?
Përgjigje: 30% T/T (transferim bankar) paraprakisht, dhe bilanc përpara dërgesës.

Pyetje: Si e bëni biznesin tonë një marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
A: 1). Ne i besojmë "situatës fituese", nuk kemi thënë kurrë se produkti ynë është më i miri dhe ndoshta çmimi ynë nuk është më i lirë, por besojmë se jemi zgjedhja juaj e duhur. Sepse ne i kushtojmë vëmendje për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2). Ne e respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta, pa marrë parasysh se nga vijnë.

Ne jemi në kërkim të agjentëve, shpërndarësve dhe tregtarëve të kositësve me telekomandë në të gjithë botën. Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje.

Posts ngjashme