Kositës kineze me shina me çmimin më të mirë në shitje blej online

Distanca maksimale është 200 metra, dhe të gjitha operacionet mund të realizohen në telekomandë. Mbështet funksionin e drejtimit në vend, funksionimin e dyfishtë lëkundës, korrigjimin aktiv të punës së pjerrësisë. Dhe larg rreziqeve të ndryshme, si gjarpërinjtë helmues, merimangat, mushkonjat, etj. për të mbrojtur sigurinë e stafit.

kositës me shirita direkt në fabrikë në Kinë

SUPERSHINE ROBOT është një prodhues profesional i makinerive inteligjente në Kinë, i vendosur në Weifang City, Provinca Shandong, Kinë. Kositëset e barit me telekomandë janë produktet tona kryesore aktuale, të përdorura gjerësisht në kositjen e lëndinës, prerjen e barërave të këqija dhe prerjen e shkurreve, të përshtatshme për pjerrësi, pjerrësi të madhe, djerrinë, buzë rrugës, pjerrët e lumit, pemishte, barërat e këqija në terren, lëndinat e vilave, fusha futbolli, kopshte, etj. .

  • Kositës lëndinë në Kinë me telekomandë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Kositës lëndinë rc Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Telekomanda e makinës kositëse në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Robot kositës lëndinë në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online
  • Prerëse kositëse lëndinë në Kinë me çmimin më të mirë për shitje blej online

SUPERSHINE ROBOT përqendrohuni në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive inteligjente me telekomandë dhe pilote automatike, të tilla si kositësja e barit me telekomandë, prerësja automatike e barërave të këqija, kompletet e shasisë së robotëve me telekomandë me telekomandë, platforma robotike autonome e gjurmuar me vrapim, etj. Produktet miratojnë pajisjen më të avancuar me valë në botë Teknologjia e telekomandës, teknologjia inteligjente e kontrollit autonom dhe teknologjia italiane e kositjes.

Shitet kositës me shina me çmim të volitshëm

  • Siguria: Kositësit e barit me telekomandë shmangin vënien e stafit në situata të pasigurta për kositje.
  • Lehtë për t'u përdorur: Nisja e lehtë me tërheqje dhe rregulloni shpejt dhe lehtë lartësinë e prerjes me telekomandë.
  • Rezervuari i karburantit: Dizajni i zmadhuar i rezervuarit të karburantit përmirëson kohën e funksionimit.
  • I fortë i papërshkueshëm nga uji: I përshtatshëm për mot të ndryshëm.
  • Ndërtimi i fortë: shasi e fortë, trup i fortë, dizajn rezervuari.
ModelSSC550-75SSC550-90SSC800-150SSW550-70SSW800-150
Driving Metodaservilservilservilme rrotame rrota
Motori / FuqiaYamaha 7.5 kuaj fuqiLoncin 9 kfLoncin 15 kfLoncin 7 kfLoncin 15 kf
Gjerësia e Prerjes550mm550mm800mm550mm800mm
Lartësia e rregullueshme e prerjesPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me telekomandëPo, me dorëPo, me telekomandë
Vetë KarikimiPoPoPojoPo
dimension1060x960x810mm1060x960x810mm1170x1270x910mm1120x920x650mm1170x1270x930mm
peshë135kg150kg240kg100kg230kg

Ne mund të prodhojmë afërsisht 1000 njësi kositëse me telekomandë në muaj. Makineritë i nënshtrohen 100% testeve të brendshme dhe në terren për t'u siguruar që ato janë të kualifikuara dhe të gatshme për t'u përdorur përpara dorëzimit.

Pyetjet e shpeshta

Pyetje: Jeni Prodhues apo Tregtar?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues kinez i makinerive të kopshtit dhe makinerive të ndërtimit. Në fakt, ne prodhojmë shumicën e pjesëve në fabrikën tonë për kontroll më të mirë të kostos dhe cilësisë.

Pyetje: Si të garantoni cilësinë e produkteve tuaja?
A: 1) Zbulim i rreptë gjatë prodhimit.
2) Inspektimi 100% i produkteve para dërgesës dhe paketimi i paprekur i produktit i siguruar.

Pyetje: Cili është MOQ juaj i kositësit të lëndinës?
Përgjigje: MOQ është 1 njësi. Më shumë se 100 njësi porosi janë në dispozicion. Përveç kësaj, ne jemi në kërkim të tregtarëve dhe agjentëve në të gjithë fjalën. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Cilat kushte pagese mund të pranoni?
Përgjigje: 30% T/T (transferim bankar) paraprakisht, dhe bilanc përpara dërgesës.

Pyetje: Si e bëni biznesin tonë një marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
A: 1). Ne i besojmë "situatës fituese", nuk kemi thënë kurrë se produkti ynë është më i miri dhe ndoshta çmimi ynë nuk është më i lirë, por besojmë se jemi zgjedhja juaj e duhur. Sepse ne i kushtojmë vëmendje për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2). Ne e respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta, pa marrë parasysh se nga vijnë.

Krahasuar me produkte të ngjashme në tregjet evropiane dhe amerikane, ne kemi një avantazh të madh çmimi dhe cilësi të garantuar të produktit, duke ju lejuar të shpenzoni më pak para dhe të shijoni të njëjtat ose edhe më të mira kositëse bari.

Ne jemi në kërkim të agjentëve, shpërndarësve dhe tregtarëve të kositësve me telekomandë në të gjithë botën. Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni për çdo pyetje.

Posts ngjashme